Sand City Whisky Fest

with Brak komentarzy
Registrations have closed.
Loża Dżentelmenów

Sand City Whisky Fest

18 18 people viewed this event.

79

Płatny

Tego jeszcze nie było!

🎩 Loża Dżentelmenów organizuje swój pierwszy festiwal whisky w Piasecznie

Zapraszamy Was na Sand City Whisky Fest!

✍️data: 28 maja 2022

✍️godziny trwania: 12.00 – 21.00

✍️miejsce: ul. Główna 12 Piaseczno (dzielnica Gołków) 🐏

✍️ bilety: http://bityl.pl/fJmTE  lub na stronie www.ticketclub.pl

W cenie biletu uczestnicy otrzymają kupony na 20 zł do wykorzystania na płatne edycje alkoholi, smycz festiwalową oraz kieliszek.

👉 I PULA (early birds do 17 kwietnia): 79 zł

👉 II PULA (18 kwietnia do 22 maja): 89 zł

👉 III PULA (23 maja do 28 maja): 99zł

 

🎩👠 To wydarzenie to święto dla każdego fana whisky, zarówno tego początkującego jak i tego zaawansowanego. Wiele stoisk, wiele marek whisky, specjaliści odpowiadający na nurtujące pytania, muzyka, pyszne jedzenie, wyborne cygara a przede wszystkim dobra zabawa!

👌To wszystko czeka Was już w majowy weekend!

🐏 Oczekujemy Was na placu przy ul. Głównej 12 w Piasecznie. Tu też znajduje się showroom Loży Dżentelmenów, który jednocześnie będzie pełnił rolę sklepu festiwalowego, gdzie podczas eventu możecie zakupić butelki w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Szeroki wybór produktów sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie i to nie tylko whisky, ale wina, piwa, nalewki, miody pitne i wiele innych.

🎩 Organizatorem wydarzenia jest Loża Dżentelmenów.  Loża jest selekcjonerem i niezależnym bottlerem whisky. Nasza praca polega na selekcjonowaniu najlepszych beczek z magazynów szkockich destylarni, by móc dzielić się zawartym w nich bogactwem smaków i aromatów z fanami whisky w Polsce. W sercu filozofii Loży Dżentelmenów leży tworzenie kolekcji najbardziej niezwykłych i niepowtarzalnych trunków.

 

Data i czas wydarzenia

2022-05-28 @ 12:00 to
2022-05-28 @ 21:00
 

Kraj wydarzenia

Podziel się ze znajomymi